Tražiš posao?

O NAMA

Neo Dens d.o.o. se bavi prodajom stomatološkog materijala i opreme, a pod brendom Neo Lab se bavimo proizvodnjom proizvoda za dentalnu implantologiju i protetiku.

Proizvode pogledajte na www.neo-lab.hr.

Naša usluga je uvijek na visokom nivou i u stalnom napretku. Svakog kupca i dobavljača poštujemo i uvažavamo te nastojimo izgraditi partnerski odnos. Odgovornim i brzim izvršavanjem preuzetih obveza održavamo povjerenje u nas kao pouzdanog i poželjnog partnera.

Njegujemo dobre međuljudske odnose u tvrtki temeljem kvalitetne i otvorene komunikacije. Cijenimo i tražimo iskrenost i poštenje, kako u odnosu s partnerima, tako i unutar tvrtke. U svakom trenutku smo prepoznatljivi kao ambiciozni i optimistični, vedri i veseli. Cijenimo i potičemo samostalnost i inicijativu u radu, kreativnost i inovaciju, slobodu u odlučivanju i izražavanju. Očekujemo predanost i zauzetost za dobrobit tvrtke.
Iza našeg brenda Neo Lab stoji proizvodnja dentalne protetike vođena stručnim timom inženjera i dentalnih tehničara. Orijentirani smo na dentalni sektor, naši klijenti su dentalni laboratoriji, poliklinike i ordinacije dentalne medicine, implantološki centri i ost.

Pošalji životopis i molbu na posao@neo-dens.hr

POSLOVI na koje se možeš prijaviti:

1. CAD konstruktor / razvojni inženjer (m/ž)

Opis posla

- razvoj medicinskih proizvoda i dentalnih komponenti
- izrada tehničke dokumentacije i priprema za proizvodnju
- nadgledanje proizvodnje i puštanje u rad

Uvjeti

Prednosti:
- poznavanje PTC Creo Parametric-a
- veliko iskustvo i referentni projekti
- poznavanje kontrole kvalitete
- samoinicijativa, inovativnost i sposobnost rada u timu

Stručna sprema:
Visokokvalificrani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:
3-5

Jezici:
Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo:

- rad u dinamičnoj, fleksibilnoj, brzorastućoj poslovnoj zajednici
- mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

2. Operater CNC strojeva (m/ž)

Opis posla:

- upravljanje CNC strojem (glodalica / tokarski stroj)
- podešavanje CNC stroja, programiranje i optimizacija programa prema potrebi
- kontrola gotovih proizvoda na stroju i implementacija korekcija u skladu s tehničkim nacrtima i planovima odjela osiguranja kvalitete
- samostalno pokretanje izrade novog proizvoda
- prednost radno iskustvo na CNC strojevima
- pomoć drugim zaposlenicima koji obavljaju poslove strojne obrade

Uvjeti:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema

3

Jezici:
Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:
Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo:

- priliku za profesionalni i osobni razvoj, timski rad i ugodnu radnu atmosferu
- stalni radni odnos
- mogućnost usavršavanja

Pošalji životopis i molbu na posao@neo-dens.hr